OBOZY W AZJATYCKIM STYLU

„O KOGIS”

Jedno jest pewne – jesteśmy jednym z wiodących organizatorów obozów w Polsce, nasza oferta jest bogata i szeroka, nie ograniczamy się jedynie do obozów tematycznych. Sprawdź nasze wszystkie programy, aby w pełni poznać możliwości, jakie oferujemy z platformy Kogis.

Nasze wycieczki są bezpieczne i sprawdzone, zaufało nam już wielu Polaków. Organizujemy kolonie i obozy pełne atrakcje, nauki, interakcji oraz wypoczynku. Od nas wyjdziesz odprężony i zrelaksowany, a aktywny odpoczynek naładuje twoje wewnętrzne baterie na dłużej. Honorujemy bony turystyczne, oferujemy pakiet ochrony oraz zapewniamy niezapomniane wrażenia. Nie wahaj się dłużej i sprawdź programy obozów i kolonii, jakie mamy w ofercie. Postaw na odprężenie, postaw na Kogis!

„NOWY, EGZOTYCZNY ŚWIAT”

Daj się ponieść atrakcjom cywilizacji japońskiej, gdzie dla pasjonatów kultury azjatyckiej i fanów anime oraz mangi przedstawiamy szeroką ofertę naszych programów. Obozy anime cieszą się rosnącą popularnością wśród młodych ludzi, niosą za sobą wiele niezapomnianych przygód, gdzie możesz wczuć się w rolę swoich ulubionych postaci i dołączyć do grona ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Nasze programy rozszerzają horyzonty i pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innego punktu widzenia – nieco innego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Wyzbądź się europejskich sceptyczności i odkryj nowy, egzotyczny świat, który przybliżymy Tobie i Twoim znajomym na jednym z naszych obozów anime w stylu azjatyckim.

„NA SPOTKANIE Z WIOSKĄ LIŚCIA”

Oferta skierowana do młodych pasjonatów wschodu, którzy tworzą bogatą i zróżnicowaną społeczność Otaku w zakresie anime oraz mangi, japońskich (i nie tylko!) tradycji i pogłębiania wiedzy kulturowej. Z nami każdy dzień zostanie wypełniony odpowiednią dawką rozrywki w stylu kultur azjatyckich, gdzie fani i młoda kadra przekazują swoją wiedzę i motywują do uczestniczenia w oferowanych rozrywkach. Nasze obozy anime charakteryzuje barwność i bogactwo programu, gdzie możesz poczuć się jak swój ulubiony bohater anime bądź mangi. Z nami nie będziesz sam, ponieważ nasza oferta skupia się na zrzeszaniu ludzi, którzy marzą o swobodnym wyrażaniu się poprzez swoje zainteresowania pod postacią Cosplayu, nauką rysunku w stylu japońskim i dzieleniu się pasją dotyczącej Kraju Wiśni. Nikt nie jest oceniany, zależy nam na nawiązaniu przyjaźni, ekspresji swojego stylu i pogłębieniu zainteresowań kulturami wschodu.

„POWIEW KULTURY”

Gdy poczujesz, że bogactwo postaci z obozu anime zaczyna Cię przytłaczać, chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat historii oraz tradycji oferowanych egzotycznych krajów. Opowiemy o kształtowaniu się kultury japońskiej, o najważniejszych epokach historycznych i kulturalnych, okresach świetności, o zemście czterdziestu siedmiu roninów, wdrążymy Cię w świat kaligrafii, haiku i Siogunatu, charakterystycznych dla Kraju Wiśni tradycji, przedstawimy główne nurty sztuki (w tym zen) oraz architektury mieszkalnej jak i sakralnej (świątynie), pokażemy Ci owoce nowoczesności, z jakimi wyszła Japonia na spotkanie ze światem zachodu, a na koniec zaproponujemy przysmaki kuchni azjatyckich, które popijemy świeżo zaparzoną jaśminową herbatą. Jeśli nadal nie wyda Ci się to wystarczające, z radością powrócimy do rozwijania się pod kątem współczesnej kultury masowej i komiksów.

„JEŚLI W SOBIE TO MASZ – JEDNYM Z NICH SIĘ STAŃ!”

Już dziś odłącz się od szarej rzeczywistości i rozważ swoje uczestnictwo w jednym z naszych obozów anime. Obozy organizujemy od kilku lat, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i poznanie wielu, świetnych ludzi. Zastanów się, którym bohaterem chcesz zostać i dołącz do nas w jednym z oferowanych przez nas programów. Razem z organizatorami czekamy na Twoje zgłoszenie, gdzie przeprowadzimy cię przez pozostałe stopnie rezerwacji miejsca. Jeśli napotkasz jakieś trudności, bądź nadal nie jesteś przekonany, chętnie zaprosimy Cię do kontaktu, aby rozwiać wszelkie napotkane wątpliwości.

Obozy anime to nie jest jedyna nasza oferta – kliknij, aby poznać nas od innej strony!

Ze szczegółami programów możesz zapoznać się na https://www.kogis.pl/obozy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.